Liderki, Liderzy, Umilacze 😉
W imieniu połączonych sił: Zarządu i Absolwentów VI Kursu UIMLA zapraszamy na łączoną imprezę jak w tytule.
Podsumowanie sezonu [Robert]:
To już będzie drugie, pierwsze odbyło się w czasach zarazy, onlajnu i dystansingu społecznego – na bazie doświadczeń ‘tajnych kompletów” w głębokiej głuszy Gór Izerskich 😉; mamy nadzieję, że tym razem nie będziemy pić i tańcować w szmatach na twarzach…zachowując minimalny dystans 2 m!
Zapraszamy wszystkich, nawet tych co muszą przejechać kilkaset kilometrów, są noclegi!
Zarząd podjął decyzję o sfinansowaniu uroczystej kolacji [w języku lokalsów “posiady”]. Alkohol we własnym zakresie, można spokojnie wnieść na imprezę.
Zapraszamy do deklarowania chęci krótkiej prelekcji na tematy górskie, najlepiej podsumowującej mijający sezon – czasu jest mało więc prośba o nie więcej niż 30 minut na osobę.
Blachowanie [Justyna]:
serdecznie zapraszamy na Blachowanie nowych przewodników UIMLA połączone z podsumowaniem sezonu przewodnickiego. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 3 grudnia w hotelu „U Guta” w Rdzawce (pomiędzy Nowym Targiem i Rabką Zdrój). Start imprezy o godzinie 18.00.

W trakcie spotkania odbędzie się krótka prezentacja z przebiegu VI kursu UIMLA oraz prelekcja jednego z kursantów – Łukasza Łagożnego opowiadająca o jego wyprawie na Everest.

Po pokazach zapraszamy na wspólną kolację integracyjną.

Dla chętnych istnieje możliwość rezerwacji noclegu. Koszt 50 zł/osoba, śniadanie koszt 20 zł/os. Uwaga liczba miejsc noclegowych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Właśnie! na obie imprezy – tylko z powodów logistycznych! – ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy niezwłoczne wypełnienie formularza zgłoszenia. Uwaga! Nie ma innych form zgłoszenia. Dedlajn na zgłoszenia to 6 listopada 2022.

W sprawach związanych z realizacją imprezy prosimy o kontakt – tym razem nie z Zarządem, a z Justyną, którą “testujemy” jako etatową organizatorkę eventów SMPG 😉 [tylko mejl: Justyna Bieniek <justyna.bieniek@poczta.fm>]

Oto link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/GbMSvD6c3vyQSCSU9

Serdecznie zapraszamy 🤗

Justyna Bieniek – absolwentka VI Kursu i Robert Szumiec
Kategorie: AKTUALNOŚCI